Leírás
Shimano STEPS SM-CRE50 38 fogas, szimpla lánckerékvédővel (SG / Simple Guard) ellátott lánckerék / lánctányér szimmetrikus és keskeny Q-faktorral, mely a 9/10/11 sebességes Shimano E5000 és E5010 sorozatú elektromos kerékpár meghajtóegységeivel való használatra készült, elsősorban városi és túra elektromos kerékpárokhoz.
- elektromos kerékpár lánctányér (a Shimano STEPS rendszer része)
- fogszám: 38T
- furatkör (BCD): Direct Mount
- karok száma: 4
- lánckerékvédő: szimpla lánctányérvédővel (SG) szerelve, amely segít a lánc helyén tartásában és a ruházat védelmében
- kompatibilitás:9, 10 és 11 sebességes, illetve single speed hajtásláncok
- láncvonal: 46,5 mm-es láncvonalat biztosít a kompatibilis DU-E5000 meghajtóegységgel használva
- kompatibilis láncok: LINKGLIDE, HG 11-speed, HG-X 10-speed (e-bike), HG 9-speed (e-bike), HG 8/7/6-speed, Single speed
- anyag, lánckerék: acél, festett
- anyag, rögzítőcsavarok: rozsdamentes acél
Termékjellemzők
| Alkategória | Hajtás |
|---|---|
| Terméktípus | Lánctányér |
| Felhasználási terület | E-bike |
| Fogszám | 38T |
| Termékcsalád | Shimano STEPS |
| típus | elektromos kerékpár lánctányér (a Shimano STEPS rendszer része) |
| fogszám | 38T |
| furatkör (BCD) | Direct Mount |
| karok száma | 4 |
| lánckerékvédő | szimpla (SG / Single Guard) |
| sebességfokozat, első | 1x |
| sebességfokozat, hátsó | 9s, 10s 11s, single speed |
| láncvonal | 46,5 mm |
| kompatibilis láncok | LINKGLIDE, HG 11-speed, HG-X 10-speed (e-bike), HG 9-speed (e-bike), HG 8/7/6-speed, Single speed |
| anyag, lánckerék | acél, festett |
| anyag, rögzítőcsavarok | rozsdamentes acél |
| modellszám | SM-CRE50 |
| kiszerelés | darab |
Vélemények
Milyen extrákat kínálunk számodra?
Rendelésed leadásakor nemcsak a vágyott termékre, de plusz szolgáltatásokra is számíthatsz tőlünk. Szívesen segítünk, bármilyen problémád, kérdésed van, akár a rendeléssel, akár a szolgáltatásainkkal kapcsolatban. Fordulj hozzánk bizalommal!
A lent felsorolt szolgáltatások elérhetősége termékenként változik, keresd a megfelelő ikon az adott termék képének bal felső sarkában!
Online hitel
Kerékpárt hitelre, online? Igen! Spórolj időt, pénzt, energiát, és igényeld a Cofidis expressz online áruhitelt otthonról, a monitor előtt ülve.
Részletek
Összeszerelve szállítjuk
Levesszük rólad az összeállítás és a beállítás terhét, és szakszerűen üzembe helyezzük új kerékpárodat, hogy minél előbb útnak indulhass vele!
Részletek
31 nap cseregarancia
Használd ki az online vásárlás minden előnyét! Ne félj attól, hogy rossz döntést hozol, hiszen nálunk 31 napig kicserélheted a webshopunkban vásárolt terméket.
Részletek